SAMM SPA MASAJ MERKEZİ Ankara Çankaya GOP Uğur Mumcu Caddesinde yer almaktadır.

Kilo Verme, Kondisyon, Kilo alma, Esneklik ve benzeri tüm amaçlara hizmet eden fitness ekibimiz aynı zamanda bel, boyun, omuz, diz, ve omurga sakatlıklarını tedavi etmekle uzmanlaşmış bir Pilates Reformer ekibidir.

Masajlar ve bakımlar uzmanları tarafından lüks odalarda ya da çiftler için jakuzili tasarlanmış özel süitte yapılabilmektedir.

Uzman Masöz ve Hijyenik Hizmet ile sizde kaliteli masaj ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Aromalı Yağlar ile vücudunuzu hiç olmadığı kadar masajın büyüsüne kaptırabilir, sauna- buhar odası ve Türk hamamında gevşeyip, dinlenme odasında serinletici içeceklerinizi içebilirsiniz. Vücut bakım programları, masaj terapileri ve aromatik yağlarla yapılan bakımlar, ruhsal ve bedensel olarak vücudunuzu ve ruhunuzu dinlendirecek stresten uzaklaştıracak belki de şımartacak.

Hakkimizda 1
Hakkimizda 2

Misyonumuz

Siz değerli konuklarımıza, profesyonel ekibimizle sizlere eşlik eder iken, hatırda kalacak bir gün geçirmenizi sağlamak. Spa merkezlerimizin girişinden çıkışına kadar size eşlik edecek olan personelimiz, sizi en uygun program ile tanıştıracaktır.

Uzman terapistlerimiz ı Fitness & Cardio ekipmanları ile usta eğitmenler eşliğinde takip edilen, size özel yaşam koçluğu anlayışı ile siz değerli konuklarımızla eşlik etmeye hazırız.

Kalite Anlayışımız

Yalnızca spor ve antrenman yapmak değil, içsel rahatlığınıza da kavuşacağınız Hillfit Garden Spa & Wellness’ da şehrin stresli ortamından uzaklaşıp, egzersiz, havuz, sauna, buhar banyosu, hamam ve keyifli masaj terapileri ile rahatlayacaksınız. Üyelerimiz ile yapılacak olan bir çok sosyal etkinlik ile klüp anlayışı ortamında birlikte olmanın keyfini yaşayacağız.