Kulübümüz Ankara Çankaya Dikmen Bölgesinde bulunan Asrın Park Hotel içinde yer almaktadır. 2000 m2 lik bir alana yayılan Hillfit Garden Spa & Wellness, Fitness alanı, 4 tek kişilik ı 1 jakuzili çift kişilik masaj odaları, Grup ders stüdyoları, Pilates Reformer stüdyosuna sahip olmakla beraber, 1 açık ve 1 kapalı yarı olimpik yüzme havuzu, 1 adet sauna, 1 adet buhar odası, 1 adet 25 kişilik Geleneksel Türk hamamı, 4 ayrı masaj odası, 1 çift kişilik jakuzili suit masaj odası, 15 kişilik dinlenme kabinleri ile 1 adet vitamin bar ve açık bahçe dinlenme bölümlerinden oluşmaktadır.

Kilo Verme, Kondisyon, Kilo alma, Esneklik ve benzeri tüm amaçlara hizmet eden fitness ekibimiz aynı zamanda bel, boyun, omuz, diz, ve omurga sakatlıklarını tedavi etmekle uzmanlaşmış bir Pilates Reformer ekibidir.

Çeşitli terapiler ile SPA ritüellerini, masajlarını, cilt bakımlarını, vücut bakımlarını ve daha fazlasını kapsamaktadır. Hamam bölümünde konuklarımız Geleneksel Türk hamam keyfini yaşayarak, özel dekore edilmiş bölümlerle huzurlu bir ortamda dinlene bilmektedirler.

Masajlar ve bakımlar uzmanları tarafından lüks odalarda ya da çiftler için jakuzili tasarlanmış özel süitte yapılabilmektedir.

Uzman Masöz ve Hijyenik Hizmet ile sizde kaliteli masaj ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Aromalı Yağlar ile vücudunuzu hiç olmadığı kadar masajın büyüsüne kaptırabilir, sauna- buhar odası ve Türk hamamında gevşeyip, dinlenme odasında serinletici içeceklerinizi içebilirsiniz. Vücut bakım programları, masaj terapileri ve aromatik yağlarla yapılan bakımlar, ruhsal ve bedensel olarak vücudunuzu ve ruhunuzu dinlendirecek stresten uzaklaştıracak belki de şımartacak.

Hakkimizda 1
Hakkimizda 2

Misyonumuz

Siz değerli konuklarımıza, profesyonel ekibimizle sizlere eşlik eder iken, hatırda kalacak bir gün geçirmenizi sağlamak. Spa merkezlerimizin girişinden çıkışına kadar size eşlik edecek olan personelimiz, sizi en uygun program ile tanıştıracaktır.

Uzman terapistlerimiz ı Fitness & Cardio ekipmanları ile usta eğitmenler eşliğinde takip edilen, size özel yaşam koçluğu anlayışı ile siz değerli konuklarımızla eşlik etmeye hazırız.

Kalite Anlayışımız

Yalnızca spor ve antrenman yapmak değil, içsel rahatlığınıza da kavuşacağınız Hillfit Garden Spa & Wellness’ da şehrin stresli ortamından uzaklaşıp, egzersiz, havuz, sauna, buhar banyosu, hamam ve keyifli masaj terapileri ile rahatlayacaksınız. Üyelerimiz ile yapılacak olan bir çok sosyal etkinlik ile klüp anlayışı ortamında birlikte olmanın keyfini yaşayacağız.